Elektronická cigareta eGO-K

Elektronická cigareta eGo-K se aktuálně řadí k velkým novinkám stejnojmenného výrobce eGo. Jedná se o kvalitní elektronickou cigaretu, doplněnou tak zvaným echomizérem, který usnadňuje její plnění i obsluhu. Cigareta využívá univerzální baterie výrobce eGo, které jsou vhodné i pro další typy elektronických cigaret – eGo-T, eGo-W nebo eGo-C. Vyberte si ze škály barevných provedení, kapacit i z bohaté nabídky příslušenství.

Elektronická cigareta ego k a její provedení

Elektronická cigareta ego k se může pochlubit propracovaným designem a elegantním provedením. Běžně ji zakoupíte v kapacitách 650 mAh a 1100 mAh. Balení většinou obsahuje 2 kusy elektronických cigaret. Jednu tak můžete darovat někomu blízkému nebo ji využít jako záložní v případě rozbití první e-cigarety nebo jejího vybití. Elektronická cigareta o kapacitě 1100 mAh s průměrem 14 mm je dlouhá 150 centimetrů. Životnost baterie dosahuje 300 nabíjecích cyklů a obsah náplně vystačí až na 550 potáhnutí.

Příslušenství k elektronické cigaretě

Elektronická cigareta ego k je také vybavena zajímavým příslušenstvím. Kromě toho tradičního – clearomizér, baterie, USB kabel, nabíjecí adaptér a návod – můžete k elektronické cigaretě pořídit například i elegantní pouzdro. To může být vyrobeno z kůže, koženky, textilního nebo syntetického vlákna. Ochrání vaši elektronickou cigaretu eGo-K například před mechanickým poškozením v době, kdy ji zrovna nevyužíváte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>